Sandarinimo juostos plėvelei

Profesonalios lipnios juostos 

Statant namą ,ar šiltinant stogą prireiks visų tipų plėvelių ( difuzinių , garo izoliacijos , vėjo , ar antikondensacinės ). Tačiau ne vienam teko susidurti su klausimu : Kaip sujungti plėvelių užlaidas, kuom užtaisyti ,mechaniškai pažeistą statybinę plėvelę . Kaip užtaisyti dūmtraukių , stogo langų ir plėvelių sandūras. Dažnu atveju statybininkai užmekia akis į pradrėkstą plėvelę , arba neužklijuoja sujungimo tarp stogo langų , ventiliacijos ortakių , kampų prie sienos . Tai ir yra pačios pavojingiausios vietos kurias reikia atsakingai užsandarinti .Neretai klientas nusipirkęs brangią stogo plėvelę ar stogo dangą skundžiasi nesandariu, bėgančiu stogu , bet gera plėvelė ar brangi stogo danga visiškai dėl to nekalta , dažniausiai  kaltas aplaidumas , arba nežinojimas kuom užsandarinti , sujungti izoliacines plėveles . UAB RDV Stogai siūlo platų asortimentą lipnių juostų , skirtų plėvelės sandarinimui , sujungimui.

UNO klijavimo juosta

Naudojama dirbtinių medžiagų klijavimui prie paviršių, pagamintų PP ir PE pagrindu, armuoto popieriaus, medienos, metalinių paviršių, gipskartonio plokščių, akmens. Puikiai suklijuoja ir užsandarina bet kokio tipo užapvalintus paviršius. Puikiai taiso bet kokius pažeidimus, tokius, kaip skylės, įpjovos, montažiniai pažeidimai.  Būtina sekti, kad nuo klijuojamų paviršių būtų pašalinti riebalai, dulkės ir kiti nešvarumai. Iškilus abejonėms dėl pagrindo, prie kurio turi būti klijuojama, kokybės, reikia atlikti bandomąjį klijavimą. Eurovent UNO juosta yra atspari susidėvėjimui ir UV poveikiui. Aukšta Eurovent UNO gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

Kaina

10 eur/rul

TOPBAND vienpusė lipni juosta

Vienpusė juosta Eurovent TOPBAND naudojama stogo plėvelių, vėjo izoliacijos plėvelių, bei kitų statybinių medžiagų, pagamintų polipropileno pagrindu klijavimui bei taisymui. Puikiai taiso bet kokio  tipo pažeidimus, tokius, kaip skylės, įpjovos bei montažiniai pažeidimai. Taip pat klijuoja prie tokius paviršius, kaip medis, plyta, ir lygus betonas, tačiau būtina sekti, kad nuo klijuojamų paviršių būtų pašalinti riebalai, dulkės ir kiti nešvarumai. Iškilus abejonėms dėl pagrindo, prie kurio turi būti klijuojama, kokybės, reikia atlikti bandomąjį klijavimą. Eurovent TOPBAND juosta yra atspari UV poveikiui, todėl ji suteikia papildomo laiko atsargą stogo dengimo darbų atlikimui. Aukšta Eurovent TOPBAND gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

Kaina

8,80 eur/rul

DUO dvipusė lipni juosta

Naudojama stogo folijų ir plėvelių, garo izoliacijos folijų, statybinių folijų, pagamintų popieriaus, aliuminio ir kitų dirbtinių medžiagų pagrindu garo izoliacijos, folijų klijavimui bei sujungimui. Idealiai iš išorinės pusės suklijuoja stogo folijų ir plėvelių  užleidimus, užtikrindama jų atsparumą vėjui, vandeniui ir drėgmei. Nepakeičiama naudojant išorėje bet kokios rūšies garo izoliacijos medžiagų klijavimui, užtikrinant jų hermetiškumą vandens garams, iš vidaus besiskverbiantiems mansardos  bei sienų link. Būtina sekti, kad nuo klijuojamų paviršių būtų pašalinti riebalai, dulkės ir kiti nešvarumai. Iškilus abejonėms dėl pagrindo, prie kurio turi būti klijuojama, kokybės, reikia atlikti bandomąjį klijavimą. Eurovent DUO juosta yra atspari susidėvėjimui, oro sąlygoms, temperatūros svyravimams ir yra stabili UV poveikiui. 
Aukšta juostos DUO gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

Kaina

6 eur/rul

BUTYL dvipusė lipni juosta

Dvipusė lipni juosta skirta garo izoliacinių folijų, stogo plėvelių, pamatų folijų, bei kitų statybinių medžiagų, pagamintų dirbtinių medžiagų pagrindu, sujungimui ir užsandarinimui. Pagaminta butilo pagrindu, nenaudojant skiediklių, turi atskiriamąjį silikoninio popieriaus sluoksnį. Ekologiškas produktas.
Naudojama stogo plėvelių ir folijų, pamatų izoliacijos folijos, garo izoliacijos plėvelių, statybinių plėvelių sujungimams atikti. Puikiai sujungia bet kokias folijas su kitomis dirbtinėmis medžiagimis, betonu, plytomis, metaliniais elementais. Dažnai naudojama sandarinant sujungimus tarp stogo dangos ir dūmtraukių bei kitų elementų, iškylančių virš stogo. Yra puiki priemonė naudojant pamatų izoliacinių folijų sujungimams, užtikrinanti užleidimo vietų sandarumą ir apsaugą nuo dirvos vandenų. Būtina sekti, kad nuo klijuojamų paviršių būtų pašalinti riebalai, dulkės ir kiti nešvarumai. Iškilus abejonėms dėl pagrindo, prie kurio turi būti klijuojama, kokybės, reikia atlikti bandomąjį klijavimą. 

Kaina

7,40 eur/rul

PUR lipni juosta

Naudojama stogo ir statybinių konstrukcijų amortizacijai ir izoliacijai, gipso profilių amortizacijai , garso izoliacijai . Populiari naudojant stogo plėvelių tvirtinimo prie stogo konstrukcijų vietų sandarinimui, klijuojama prie grėbėstų ir išlygina grėbėstų nelygumus bei uždaro varžtų tvirtinimo vietas. Tokio panaudojimo dėka, užsandarinami visi stogo karkaso pradūrimai stogo segtukais ir vinimis ir dingsta vandens bei drėgmės patekimo ant  gegnių ir termoizoliacijos, rizika. Būtina sekti, kad nuo klijuojamų paviršių būtų pašalinti riebalai, dulkės ir kiti nešvarumai. Iškilus abejonėms dėl pagrindo, prie kurio turi būti klijuojama, kokybės, reikia atlikti bandomąjį klijavimą. Eurovent PUR juosta yra atspari susidėvėjimui, oro sąlygoms, temperatūros svyravimams ir yra stabili UV poveikiui. 

Kaina

7 eur/rul