SKARDINĖS SKIEDROS JANOSIK

JONASIK

Skardos malksnos JANOSIK, tai mūsų naujausias produktas - inovacinis ir unikalus nepakartojamo dizaino gaminys. Projektuotojai jį kūrė vadovaudamiesi originaliomis medinėmis malksnomis - Podhalės ir kitiems Lenkijos regionams būdinga tradicine stogų danga. Darbų rezultatas - skardos malksnos JANOSIK, kurioms būdinga aukščiausia kokybė ir ypatingas tradicinis regiono architektūros pobūdis. Jų pavidalas, tekstūra ir kompozicija atitinka originalą, tai tiksli medinių malksnų imitacija.

Pateiktas gaminys ypatingas ne tik savo išskirtine išvaizda, bet ir mažomis eksploatavimo sąnaudomis. Šiai stogo dangai būdingas su keraminių čerpių danga panašus tarnavimo laikas. Skardos malksnos JANOSIK puikiai įsirašo į originalią Podhalės regiono architektūrinę stilistiką bei šiuolaikinės architektūros kompozicijas, pagerina stogo estetiką ir harmoningai deri su aplinka. Tai labai patraukli, funkcionali ir lengva, ypatingų dekoratyvinių privalumų turinti stogo danga.

Jonasik metalinės malksnos - skiedros

Garantija

iki 45metų

Profilio aukštis

6mm

Lakšto plotis / Dengiamas

1222mm/1180mm

Stogo dangos storis

0,50 mm

Gamintojas

lenkija / Blachotrapez

RELJEF WOOD

16,99 Eur/m2

MODULINE JONASIK2

Tradicinė medienos išvaizda plieno pavidale - JANOSIK pritraukia dėmesį savo išskirtine išvaizda, primenančia tradicinę medinę malksną. Šį efektą pasiekėme naujoviškų technologijų panaudojimo mašinų parke dėka bei sukurdami bazinę PLADUR Relief Wood medžiagą. PLADUR Relief WOOD danga suprojektuota medienos pavyzdžiu, tobulai atspindinti jos struktūrą, tuo pačiu sukurianti nepakartojamą vizualinį efektą. Aukštos kokybės vokiško plieno, naudojamo JONOSIK gaminimo procese, gamintojas yra pasaulinio masto lyderė - ThyssenKrupp Steel Europe plieno gamykla. Plieno šerdies apsaugojimo cinko bei magnio mišiniu dėka skarda tapo patvaresnė, o jos tarnavimo laikas pailgėjo. Nuostabų estetinį efektą pasiekėme gaminį išbaigdami atitinkama tekstūra bei lako dangomis. Išskirtinį lako dangos patvarumą užtikrina 36 mikronų storis. Skardos malksna JANOSIK pasižymi dideliu atsparumu korozijai, nutrynimui ir purvui. Veiksminga apsauga nuo UV spinduliavimo garantuoja nekintančią stogo dangą daugeliui metų.

PladurwoodLTPladur® Relief Wood - lakštai su patentuota paviršiaus struktūra, primenančia medžio rieves, padengti 3 ne mažesnio kaip 36 mikrometrų storio sluoksniais. Metalo lakštai atitinka A2 klasės reikalavimus pagal Komisijos sprendimą 96/603/EB ir gali būti naudojami C4 korozijos kategorijoje pagal standartą EN ISO 12944-2.

Pavyzdžiai