Металлические покрытия

Plieniniai stogai atsirado dar giliais viduramžiais. Tačiau saulėje žvilgantys paviršiai buvo tik turtingųjų privilegija. Cinkuotosios skardos atsiradimas XIX a. tapo tikru perversmu plieninių stogų istorijoje. Nuo to laiko formų ir spalvų įvairovė tik didėjo, plieninę skardą imta derinti su kitomis medžiagomis, o plieniniai stogai tapo vis dažniau naudojami.Pirmas skardinis stogas atsirado viduramžiuose. Iš pradžių tik turtingi žmonės galėjo sau leisti dengti stogą skarda.

XIX a. viduryje atsirado cinkuotoji skarda (šiandien jau vadinama klasikinė). Dabar, žinoma, skardinių stogų gamyboje

naudojame patobulintą skardą, kurią gaminant taikomos naujausios dengimo technologijos. Skarda tapo medžiaga, kuri puikiai tinka naudoti įvairiuose statybos objektuose. Nesvarbu, ką pasirinksite - gražias skardines čerpes, efektyvią lietaus nutekėjimo sistemą, klasikinę ar banguotą trapecinę fasado ar stogo dangą, visada galite tikėtis kokybės kiekviename kvadratiniame metre.

Stogo danga - labai svarbus pastato elementas. Jis suteikia pastatui individualumo. Tam tikros formos ir spalvos stogo danga kartu su latakais bei lietvamzdžiais tarsi įrėmina visą namą, o tai turi įtakos galutiniam estetiniam pastato vaizdui, skardinės čerpės tinka dengti visų pastatų stogus, kurių šlaitas didesnis nei 14°.

Plieninės stogo dangos pranašumas – lengvumas .Skardiniai stogai labai menkai apkrauna stogo konstrukciją , gegnes ir kitus laikančiuosius elementus. 100 m2 plieninės skardos čerpės sveria apie 500 kg, o tą patį paviršių uždengus keraminėmis čerpėmis, svoris gali siekti net iki 5 000 kilogramų. Todėl plieniniai stogai – puikus sprendimas atnaujinant stogą.

Lyginant su kitomis statybinėmis medžiagomis skardiniai stogai leidžia įgyvendinti novatoriškus projektus. Šiuolaikinėje architektūroje skardai suteikiama funkcionali ir estetiška forma.

Stogo dangos estetika

Stogo dangos pasirinkimas nulemia pusę namo išorės estetinio vaizdo . Labai svarbu pasirinkti atitinkamą stogo dangos spalvą , kad stogas puikiai derintųsi prie sienų ir aplinkos . Skardinės stogo dangos klientui suteikia puikią galimybę pasirinkti iš plataus asortimento spalvinės gamos . Todėl plieniniai stogai yra viena iš universaliausių ir lengviausiai pritaikomų stogo dangų